top of page

Allianz'ım

Her an yanınızda olacak «Allianz’ım» mobil uygulaması ile hayat şimdi daha kolay!

 

Allianz’ım mobil uygulaması ile poliçe ve sözleşmelerinizi görüntüleyebilir; hasar süreçlerinizi, sağlık harcamalarınızı, birikimlerinizi ve fonlarınızı kolayca takip edebilirsiniz.

Ayrıca size en yakın anlaşmalı servis ve kurumlara ulaşabilir, hatta tek bir tuş ile ambulans çağırabilir ya da müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Şifre ile giriş yapmaksızın en acil ihtiyaçlarınızda hızlıca yanınızda olabilmek için sık kullanılan Anlaşmalı Kurumlar, Dr. Allianz, Sağlık Hattı, Hasar İhbar Hattı ve daha fazlası artık bir arada.

Allianz’ım mobil uygulamasında yer alan hastane, doktor, ezcane arama fonksiyonumuzu geliştirdik. İşte Allianz’ım mobil uygulamasının getirdiği yenilikler;

  • Harita yardımı ile siz en yakın ve en uygun hastaneyi bulabilir,

  • Poliçenize özel anlaşmalı kurum arayabilir,

  • Hastane, doktor, branş ve eczane isimlerine göre arama yapabilir,

  • Kurum ve doktorunuza ilişkin memnuniyetinizi Allianz ile paylaşabilir

  • Seçtiğiniz hastane içindeki branşları ve doktorları görebilirsiniz.

Mobil Uygulamamızda Neler Var?

Mobil uygulamamız ile tüm poliçelerinize ulaşabilir, güncel ve geçmiş sağlık harcamalarınızı görüntüleyebilir; kalan limitlerinizi takip edebilirsiniz. Üstelik, anlaşma harici kurumlarda gerçekleşen tedavi masraflarınızı geri alabilmek için de talebinizi Allianz’ım mobil uygulamasından fatura ve evrak yüklemesi yaparak bize kolayca iletebilirsiniz. 

Ayrıca tüm birikimlerinizin toplamını görüntüleyebilir ve fonlarınızla ilgili işlemlerinizi uygulamamızdan kolayca yapabilirsiniz.

İndirin Deneyin

"Allianz'ım" Mobil Uygulamasını App Store ve Google Play'den indirebilirsiniz.

bottom of page